מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

מתכננים נופש בצפון עם כל המשפחה? חשוב מאד שתדעו!

מתכננים נופש בצפון עם כל המשפחה? חשוב מאד שתדעו!

כאשר חופשת נופש בצפון נעשית בהרכב משפחתי, יש סיכוי של חצי-חצי להתברר כחוויה אדירה או כסיוט שאיננו נגמר, הכל תלוי בתכנון שקודם לה. כאשר ישנם מספר ילדים במשפחה, אשר הגילאים ותחומי העניין שלהם רחוקים זה מזה, רבים הסיכויים כי לא תימצא פעילות אחת מסוימת, שבה כולם ייהנו (וכולנו יודעים עד כמה ילד משועמם שאיננו נהנה עלול לקלקל לאחרים את מצב הרוח). לכן, נופש בצפון, כאשר הוא מתוכנן בצורה הטובה ביותר, חייב לכלול לפחות מקום אחד בו ידוע שכל המשפחה (כולל כל הילדים בכל הגילאים) תיהנה מהפעילות שהוא מציע. מקומות שמספקים פעילויות מים ובריכות, כדוגמת מעיינות חמי טבריה, הם נוסחה טובה להצלחה.

 

כיצד משלבים את רצונות הילדים בתכנון נופש בצפון?


במרבית המקרים, הילדים הגדולים יותר הם אינם אלה שמהווים את מקור הבעיה: הם יודעים לדחות סיפוקים, והבעת אי הרצון שלהם, לכל היותר, עשויה להתבטא, בעשיית פרצוף חמוץ (שאמנם מקלקל את מצב הרוח, אבל ניתן להתעלם ממנו, אם מתעקשים). הילדים הקטנים, המביעים את מחאתם בקולי קולות, בבכי, בצריחות וגם בזריקת עצמם על הרצפה, הם סיפור שונה לגמרי. לכן, מומלץ, שכל יום ייפתח בפעילות המתאימה לילדים הקטנים יותר, ורצוי שהפעילות תהיה מעייפת ככל האפשר, כך, ניתן להשכיב את הקטנים לנוח, בעת שהילדים המבוגרים יותר או ההורים עוסקים בפעילות המהנה אותם.

 

כיצד מחליטים לאן לנסוע בחופשה משפחתית בצפון?


זה, כבר תלוי, ספציפית, בהרכב המשפחה שלכם. ישנן משפחות שיעדיפו נופש בצפון שנסב מסביב לחוויה שבתנועה. כלומר, היום אתם מבלים ולנים בטבריה, ומחר, אתם נוסעים לכרמיאל או למעיינות בצפון וצימר בגליל ומבלים את היום באזור. משפחות אחרות, בעיקר עם ילדים מעט יותר קטנים, תעדפנה להתמקם במקום מסוים, ומשם, לצאת לכל הפעילויות והאטרקציות הקיימות באזור. שני סוגי המשפחות חייבות להכין את הקרקע לחופשה היטב, לבדוק את האטרקציות העדכניות (אטרקציות ותיקות נסגרות, אחרות קמות במקומן), לוודא את התאמתן של אטרקציות ספציפיות לגילאים של הילדים במשפחה, ישנם מקומות בהם קיימת הגבלת גיל מינימום, דבר שיש לקחת אותו בחשבון בעת הבחירה, מכיוון והוא מחייב מציאת סידור-פתרון לילדים הקטנים יותר. וכמובן, לברר ולשאול את הילדים להעדפותיהם. תכנון חופשה משפחתית דומה להרכבת פאזל עדין, שבסיומו, תגובש חופשה שממנה כל אחד מבני המשפחה ייהנה.

מתכננים נופש בצפון עם כל המשפחה? חשוב שתדעו

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.