מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

מבצעים בטבריה - מרוויחים בריאות והנאה גם יחד

מבצעים בטבריה - מרוויחים בריאות והנאה גם יחד

אין אחד מאיתנו שאיננו אוהב מבצעים, בעניין הזה, נוכל להסכים כי כולנו תמימי דעים... יש משהו מלהיב בהודעות בסגנון "מבצעים בטבריה - עד לתאריך..." או "מעיינות חמי טבריה מעניקים לכם...", וזה בכלל לא משנה מה המשכו של המשפט. גם לא משנה אם ראינו את ההודעה בעיתון, שמענו על המבצע ברדיו, או פגשנו את ההודעה בצורת סרטון באחת המדיות החברתיות בהן אנחנו גולשים. אנחנו אוהבים את התחושה שאנחנו מקבלים משהו טוב ושווה, במחיר משתלם, שמצ'פרים אותנו, שאנחנו מיוחדים.

 

מבצעים בטבריה - מה זה אומר לגבי החופשה שלכם?


אחד הדברים בהם מפורסם אזור טבריה, הוא המעיינות החמים שלו, אשר מי התהום התרמו-מינרליים שלהם ידועים בסגולות הריפוי שלהם. בנוסף ספא מומלץ בצפון שקיים במקום, המים העשירים במלחים ובמינרלים, מהווים אטרקציה תיירותית ומושכים אליהם, בכל שנה, בכל עונות השנה, אלפי תיירים ומבקרים מהארץ ומחו"ל, אשר מחפשים מזור לבעיות בריאותיות שונות, או, אפילו, סתם נהנים מישיבה באחת מהבריכות המלאות במים אלה.

 

מהן התועלות הבריאותיות הגלומות במים תרמו-מינרליים?


בדומה לסגולותיהם הידועות של מי ים המלח, גם סגולות הריפוי של המים התרמו-מינרליים שבאזור טבריה משתרעות על מגוון רחב של תועלות, החל במובנות מעליהן, כמו שיפור מצבו של העור, דרך הקלה בכאבים בכלל ובכאבי פרקים בפרט, וכלה בזירוז חילוף החומרים בגופם של הטובלים במים אלה. אלו הן התועלות הפיזיולוגיות, אבל, אליהן נלוות גם תועלות נפשיות, המושגות כתוצאה מהרגיעה שמקורה הפיזיולוגי בהורדת לחץ הדם ומקורה הנפשי בהפגת המתחים, עקב השהיה המרגיעה בבריכה. דרך מבצעים בטבריה או אפילו ללא מבצעים, שהיה או שחיה במים אלה מביאות לכם תועלת רבה.

 

אז איך אתם מרוויחים מזה?


להבא, תוכלו לדעת, כי כאשר אתם פוגשים באחת המדיות הודעה אשר כוללת את המילים "מבצעים בטבריה" ובהמשכה של ההודעה מדובר על המעיינות החמים, מי התהום או מים תרמו-מינרליים, לא מדובר במבצע מהסוג הרגיל, אלא מדובר בחופשה שהיא החופשה האידיאלית ביותר שניתן לחלום עליה, במבצע שהרווח שלכם ממנו הוא כפול ואולי אפילו משולש או מרובע. במסגרת נופש זה תזכו בחופשה משפחתית או זוגית מהנה, שמתרחשת באחת הערים היפות והעתיקות בעולם, בבריכות מים שיתרמו לבריאותכם הפיזית והנפשית, בחיזוק הקשר המשפחתי וגם בהנאה מובטחת ומילוי מצברי האנרגיה שלכם.

מבצעים בטבריה - מרוויחים בריאות והנאה גם יחד

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.