מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

ימי גיבוש בצפון – איפה, למה, איך וכמה

ימי גיבוש בצפון – איפה, למה, איך וכמה

כל החברות והמנהלים במשק הבינו כבר מזמן את הערך המוסף שבהוצאת העובדים לימי גיבוש. ימי גיבוש בצפון הם האופציה המועדפת על רוב החברות בימי הקיץ, בעיקר בזכות הכנרת, והאופציה הטובה ביותר לעריכת יום גיבוש בצפון היא אירוח כחלק מאטרקציות בטבריה של מעיינות חמי טבריה, לפחות בחלקו של היום, ומייד נבין למה.

 

יום גיבוש על מה ולמה


ימי גיבוש אינם סתם יום של כיף לעובדים כדי לשבור את שגרת העבודה ולתת להם זריקת מרץ קלה, אם כי יש בו גם את היתרון הזה. יום גיבוש שבנוי בצורה נכונה יעשה עוד כמה דברים חוץ מלמלא את המצברים של העובדים. בין היתרונות החשובים שצריכים להיות ליום גיבוש איכותי מצויים גיבוש הצוות, כמשתמע משמו של היום, שיפור עבודת הצוות, רכישת מיומנויות תקשורת טובות יותר ועוד.

 

רווח או הפסד


בעבר היו כאלה שהתנגדו להוצאת העובדים לימי כיף וגיבוש, כיוון שמדובר בהפסד יום עבודה. היום כבר ברור שערכו של יום כזה עולה בהרבה על הפסד יום העבודה, וכי בסופו של דבר, התועלת שמקום העבודה יפיק מיום כזה, אם הוא מנוהל ומאורגן היטב, תהיה גדולה פי כמה. כלומר, בשורה התחתונה, יום גיבוש הוא רווח לעסק ולא הפסד.

 

ארגון יום גיבוש


היום ניתן למצוא חברות רבות המתמחות בארגון ימי גיבוש בצפון, בדרום או בכל מקום אחר בארץ, וכן מקומות בהם ניתן להתארח, בדומה לחמי טבריה, שמתמחים בהפקת ימי גיבוש, כך שאינכם צריכים לעשות דבר מלבד לקבוע יום ולהגיע. חמי טבריה הם האטרקציה הטובה ביותר שניתן למצוא בצפון: מרחצאות מים תרמו מינרליים, בבריכה חיצונית או פנימית שניתן לרחוץ בה גם בחורף, ספא מעולה, סאונה יבשה ורטובה, חדר כושר משוכלל, בריכת שחיה, מדשאות רחבות וכמובן – את הכנרת, שניתן גם לצאת בה לשייט במסגרת היום.

 

עייפים אך מרוצים


בסופו של דבר, אם אתם מעוניינים לערוך ימי גיבוש בצפון, תוכלו לערוך את היום כולו בחמי טבריה, ולתת לעובדים שלכם להתגבש ביניהם תוך כדי פינוק, או לסיים את היום אצלנו, למנוחה וארוחה טובה בסופו של היום, לפני שחוזרים הביתה, עייפים אך מרוצים.

 מעיינות חמי טבריה | ימי גיבוש בצפון

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.