מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

יום כיף זוגי בצפון– מקבלים כוחות חדשים

יום כיף זוגי בצפון– מקבלים כוחות חדשים

 

זמן איכות לא קונים בחנות. מתכננים אותו מראש, משקיעים בו מחשבה, מפנים עצמנו ממטלות ומחליטים שזה הזמן לצאת. יום כיף זוגי בצפון עשוי להיות זמן משותף ואיכותי מאוד. לכל אחד מאיתנו את העיסוקים, העבודה והמחוייבויות שלו. כמובן שיש גם עיסוקים והתחייבויות משותפות, אך בואו נודה שלא פעם עולה לנו המחשבה לקחת פסק זמן מכל אלו ופשוט לנסוע יחד לנוח. הצוות המקצועי של מעיינות חמי טבריה, השוכן על שפת הכנרת ומהווה את אתר הנופש המוביל בישראל, מספרים מה מומלץ לזוגות שרוצים להרפות ממתחים, מהי התרומה של מים תרמו מינרלים ואיזו הזדמנות נדירה נמצאת לפנינו.

 

יום כיף זוגי בצפון באווירה מרגיעה


כל זוג אוהב להתפנק בצורה אחרת. יש שאוהבים לצאת יחד למסע אופניים ועבורם זה חופש אמיתי. יש שאוהבים לרכב יחדיו על סוסים, לטוס לחופשת סקי או לשוט בסירה לאור נרות. ויש שאוהבים את מגע המים הרך והנעים שפשוט מרגיע כל שריר ומרפה את גופנו ממתחים שהצטברו. עבור זוג שכזה מומלץ לעשות יום כיף זוגי בצפון בשילוב מרחצאות, בריכות, ספא זוגי בצפון וטיפולים. במידה והאיזור קרוב לכנרת, ניתן לשלב גם שיט ולהנות מזמן משותף באוויר הפתוח.

 

התרומה של מים תרמו מינרלים


כאשר חוקרים אודות הסגולות של מים תרמו מינרלים, הממלאים את הבריכות המיוחדות של חמי טבריה, מגלים כי אלו מים בעלי סגולות בריאותיות. הם מכילים מלחים ומינרלים שונים המועילים לחידוש תאי העור, לזירוז חילוף החומרים בגוף ולהפגת כאבי פרקים. מעיינות אלו הם מעיינות חמים וביכולתם לתרום להרחבה של כלי דם, להורדת לחץ הדם ולהעלאת הדופק. הבריכות המקורות מתאימות לרחצה גם בעונת החורף הקרה ומהווים מקום מפלט חם ומרגיע לכל זוג שחפץ בכך.

 

הזמנות נדירה


יום כיף זוגי בצפון הוא הזדמנות נדירה להתנתק מהשגרה המעייפת, לברוח מהלחץ שמנהל אותנו ביום יום ולהתחבר מחדש אחד לשני. זאת הזדמנות לשוחח זה עם זה באווירה מרגיעה ולאפשר קשר הדדי וזורם. כשאנחנו לוקחים את הנשימה הזאת יחד, את פסק הזמן הזה שבו מתרחשים חיים שלמים של קשר רגוע וטוב, יש לנו כוחות מחודשים לשוב אל חיינו ולהמשיך לצעוד בהם יחד יד ביד.

יום כיף זוגי בצפון | מעיינות חמי טבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.