מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

יום כיף בצפון - כיצד מתכננים יום כיף משפחתי

יום כיף בצפון - כיצד מתכננים יום כיף משפחתי

 

אין כמו הצפון בכל עונות השנה. להבדיל מהדרום החם והמרכז המפויח והסואן, צפון ארץ ישראל התברך במזג אוויר נעים כמעט בכל השנה, ובאוויר צלול (גם יחסית לערי המרכז ה"מעושנות" וגם אובייקטיבית). יום כיף בצפון הוא משהו שאתם יכולים לעשות לבדכם, בזוג כמו ספא זוגי בצפון, או כמשפחה, ובלבד שלא תשכחו לכלול בו "משהו" שיעניין כל אחד מהמשתתפים. ישנן פעילויות אחרות, כמו מעיינות חמי טבריה, למשל, מהן יכולה ליהנות כל המשפחה יחד, מבלי להיפרד, לכן, הן עדיפות ביום כזה.

 

כיצד מתכננים יום כיף בצפון?


התחילו בתכנון יום כיף בצפון בהתייעצות בין כל המשתתפים בו. חשוב מאד לתאם ציפיות, על מנת למנוע אכזבות במהלך היום (כולנו יודעים עד כמה לא "נחמד" ומביך להתמודד עם ילד מאוכזב, צורח ובוכה, בזמן אמת, כאשר אתם עומדים מול כניסה לאטרקציה שאתם לא רוצים להיכנס אליה, והוא - כן). לכן, חשוב מאד לתאם מראש עמדות ולהסכים עם הילדים ש"זה מה שעושים הפעם, ובפעם הבאה - נעשה דברים שונים". יחד עם זאת, כאמור, חשוב מאד שלכל אחד מהמשתתפים ביום הכיף הזה, אכן יהיה כיף.

 

האם יש מקום להגמיש עמדות בזמן אמת?


רצוי שלא, ולא רק בשל העיקרון החינוכי שמאחורי ההתעקשות (על פיו הילד לומד שאם הוא מנדנד מספיק, הוא מקבל את מבוקשו). העניין הוא, שוויתור כזה לילד אחד עלול לגרום לכך שתקפחו ילד אחר, שאולי איננו צעקן או מחצין את רגשותיו כמו אחיו, אבל גם עבורו יום כיף בצפון אמור להיות יום כיף ולא יום של ויתורים. לכן, אין זה הוגן לצפות שילד אחד (לרוב המבוגר יותר) יהיה זה שיוותר על ההנאה שלו. זוהי הסיבה לכך שתיאום ציפיות הוא דבר חשוב. כאשר אתם מתכננים את יום הכיף, וודאו לכלול בו לפחות פעילות אחת שאתם נהנים ממנה יחד, כמשפחה, בנוסף לפעילויות המיועדות להנאת כל אחד מבני המשפחה. זו יכולה להיות שחיה בים, שיזוף בבריכה, ביקור בגן חיות וכד'. זוהי הדרך הטובה ביותר לתכנן יום כיף משפחתי מהנה.

 

 

יום כיף בצפון

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.