מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

יום כיף בצפון - ניתוק מלא מהשגרה השוחקת

יום כיף בצפון - ניתוק מלא מהשגרה השוחקת

יום כיף בצפון הפך לבילוי חובה במקומות עבודה, לזוגות, משפחות ועוד. השגרה השוחקת והעבודה הלוחצת מהווים תמריץ לצאת צפונה כדי להחליף אווירה ולמלא מצברים. קיימות אפשרויות בילוי רבות בצפון, והמומחים של מעיינות חמי טבריה כאן כדי לתת לכם רעיונות לבילוי מוצלח ומהנה.

 

קצת על יום כיף בצפון

ימי כיף הם בילוי המתאים לזוגות, כימי גיבוש לעובדים ועוד. מטרתו של יום כיף הוא ניתוק מתלאות היומיום והחלפת אווירה והניתוק הגיאוגרפי מאפשר זאת. לכן, מקובל מאוד לערוך ימים כאלה בצפון הארץ. ימי כיף בדרך כלל כוללים אטרקציות שונות, אוכל טוב והרבה כיף.

 

אפשרויות ליום כיף

כאשר חושבים על יום כיף בצפון יש צורך במחשבה על גורמים רבים. צריכים לחשוב על אטרקציות שמתאימות לכם, מקומת לאכול בהן, ומקומות לנוח. בנוסף יש להגדיר מה בדיוק אתם מצפים לקבל מהיום הזה. כך לדוגמה יהיה הבדל בין יום כיף זוגי ליום כיף לעובדים. על ידי בחינה מדוקדקת של הדברים אותם אתם מחפשים והכרת האופציות הקיימות תוכלו לארגן יום כיף מושלם.

 

יום כיף זוגי

אחת האפשריות המובילות ליום כיף היא יום כיף זוגי. כל זוג אוהב לבלות אחרת, יש שאוהבים פעילויות אקסטרים ויש שמעדיפים פעילויות בטבע, אבל כמעט כל זוג ישמח להגיע למקום המאפשר לו לשבת יחד, לשוחח, לנוח ולהירגע. מקום המשלב את כל אלה הוא חמי טבריה. בחמי טבריה תוכלו ליהנות ממרחצאות, בריכות וטיפולים מפנקים. תוכלו לבלות שם יום שלם של רוגע פינוק, או לשלב את הביקור עם אטרקציות אחרות באזור.

 

יום גיבוש לעובדים

ימי כיף לעובדים וימי גיבוש בצפון הפכו לחובה בלתי כתובה. כל משרד וחברה מתהדרים בימי כיף שמגבשים את העובדים וגורמים להם להיות עובדים טובים יותר. כאשר מארגנים יום כיף בצפון לעובדים דרושה מחשבה על פרטים רבים, כמו אטרקציות, תכנית אמנותית, שכירת אוטובוס, אוכל ועוד. בחמי טבריה תוכלו ליהנות מכל הדברים במקום אחד, וכך לחסוך כאבי ראש מיותרים. במתחם תמצאו מרחצאות, ברכות, ספא, טיפולים שונים, חדר כושר ומדשאות. המגוון הרחב של האטרקציות במקום יבטיח מכנה משותף רחב, כך שהבילוי יתאים לעובדים הצעירים והוותיקים. בנוסף, תוכלו ליהנות גם ממסעדה, מזון מהיר, ובית קפה.

יום כיף בצפון | מעיינות חמי טבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.