מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ!

יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ!

מחקרים מוכיחים שעובדים טובים זה עובדים שטוב להם. השאלה שמעסיקה כל מעסיק היא איך? איך לגרום לעובדים שלי שיהיה להם טוב? את המאמר הבא שווה לך לקרוא אם ברצונך ליצור סביבת עבודה משפחתית שגם תניב הרבה יותר תפוקה (וזה לא באמת משנה באיזה תחום מדובר). אפשר להתחיל? מה דעתך על יום גיבוש לעובדים בצפון? נשמע קצת מעבר לתקציב? הו! עכשיו זה נהיה מעניין.

 

האושר טמון בשמחה.


על פי מחקרים קוגניטיביים עדכניים שהתעסקו בנושא השמחה, הסתבר שיש השלכות חיוביות חזקות של הנושא על העולם העסקי. עובד שמח, מראה יכולות עבודה תחת לחץ בצורה יוצאת דופן. הוא מצליח להתאושש ממשברים בעבודה בצורה קלה יותר, והמוטיבציה שלהם חדורה יותר. המחקרים הראו שעובדים הם בעלי יכולות לא ממומשים בחיי העבודה היומיומית שלהם. אז אפשר בעצם לחשוב על יום גיבוש לעובדים בצפון בתור מקפצה להארכת חיי המפעל האישי שלך. השאלה הבאה המתבקשת היא על איזה סוג של יום גיבוש אנחנו מדברים?

 

הכוח של הקבוצה.


כמובן שהרעיון הוא לספק שקט נפשי גם לך, אבל גם לעובדים שלך. ולכן חוקרים ממליצים בחום על יום פינוק שהוא מספוא לגוף ולנפש, מתוך הבנה שנפש בריאה יוצרת גוף בריא. כמו למשל מעיינות חמי טבריה שמציעים מגוון חבילות ספא המותאמים לקבוצות. המחשבה שהולידה את הרעיון של ספא לזוגות היא שחיוך שווה אלף מילים. ברגע שאני רואה את חברי לעבודה מחייך ומאושר, זה מקרין גם עליי, וממילא זהו גלגל שצובר תאוצה. הגיבוש שנוצר בסוף החוויה מקנה אף הוא יכולת עבודה טובה יותר בחזרה לשגרה שאחרי. המחקר שנערך על עובדים במשק בנושא שמחה במקום העבודה, קבע שפועלים מניבים תפוקה טובה יותר כאשר יש אמון בחברי הצוות, ויחסי חיבה הדדיים. ומה הדרך הטובה ביותר להתגבש אחד עם השני אם לא דרך בריאות הטבע והגוף?

 

שווה כל שקל!


השיקול הכלכלי היה ונשאר מהדהד מאחורה: איך אפשר לוותר על משאבי אנוש יקרים כל כך ועוד לשלם עליהם כל כך הרבה? אבל התשובה היא מאוד פשוטה. בחישוב הרחוק, יום גיבוש לעובדים במעיינות בצפון הארץ רק מגדיל את הרווחים של החודש הבא וגם מבטיח לך ולעובדים סביבת עבודה שמחה ומשפחתית יותר.

יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.