מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

מרגישים שהתפוקה של העובדים יורדת? יום גיבוש לעובדים בצפון כפתרון לבעיה

מרגישים שהתפוקה של העובדים יורדת? יום גיבוש לעובדים בצפון כפתרון לבעיה

כל חברה ובית עסק יודעים כי המשאב הכי חשוב במקום העבודה הוא המשאב האנושי. ככל שההנהלה תדאג יותר לרווחתם של עובדיה ותראה להם אכפתיות, כך המוטיבציה של העובדים תעלה וכתוצאה מכך כמובן שהתפוקה תעלה באופן משמעותי. יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ, במקום בו יזכו העובדים לפינוק אמיתי ומרגיע, זה בדיוק מסוג הפינוקים שאתם רוצים לתת לעובדים שלכם כדי לקבל תמורה נאותה.

 

השפעת המצב הכללי על העובדים


דווקא במצב הכלכלי הדוחק בו שרוי העולם כולו, ודווקא בימים בהם חברות מהדקות את החגורות ומנסות לצמצם ככל האפשר בעלויות, מגיע הזמן הטוב ביותר לספק יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ. ככל שההנהלה דואגת יותר ויותר להצטמצם ולחסוך, וככל שהמצב הכלכלי הכללי דוחק בנו יותר ויותר, כך גם העובדים עצמם חשים בשינויים הגדולים ואוגרים לחצים רבים. לא קיים מקום עבודה הנערך לשינויים שהעובדים לא יחושו בו איום על מקומם. מצד אחד העובד יעשה עכשיו ככל שביכולתו כדי לשמור על מקום העבודה, אך מצד שני הוא חשוף לכל כך הרבה לחצים המשפיעים באופן ישיר על תפקודו.

 

תוצאות הפוכות מהמצופה


יש כאן בעייתיות ולופ שקשה מאוד לצאת ממנו. דווקא בימים בהם נדרשת הירתמות ומאמץ מוגברים של כל העובדים, הם אכן נותנים אותם, אך התפוקה שלהם אינה עולה כי נכנס פרמטר נפשי המונע מהם לעלות את התפוקה כפי שההנהלה מצפה מהם. במקרה הטוב התפוקה שלהם תישאר זהה כפי שהיתה, ובמקרה הרע התפוקה תרד.

 

הפתרון לבעיה


הדרך הטובה ביותר לעלות את תפוקת העובדים היא לסייע להם להירגע. אין הרבה דרכים להירגעות המשותפות כמעט לכל האנשים, והמטרה שלכם כהנהלה היא למצוא את המקום או את הדרך שיספקו לכל העובדים או לפחות לרובם את הרוגע שהם זקוקים לו. תמיד אפשר לבחור בדרכים כמו מדיטציה או יוגה, אך רק חלק מהעובדים יתחברו לכך, והמטרה תפוספס. אפשרות אחרת היא לבחור את המובן מאליו – ספא.

 

יום גיבוש לעובדים בצפון


יום גיבוש לעובדים בצפון הארץ, או יום כיף זוגי בצפון הרחק מהמרכז בעל האווירה הלחוצה והסואנת, בחמי טבריה בה הם יהנו גם ממרחצאות טבעיות ובריאות וגם מפינוקי ספא. לא יהיה עובד שלא יתחבר למקום השלו הזה, ואין עובד שלא יזכה קצת לשקט ומרגוע כתוצאה מהביקור במקום.

 יום גיבוש לעובדים בצפון | מעיינות חמי טבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.