מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

מה הקשר בין מעיינות חמים והכוח של המשפחה?

מה הקשר בין מעיינות חמים והכוח של המשפחה?

 

המשפחה שלנו היא הדבר הכי חשוב לנו בחיים. בני המשפחה הם עבורנו מקור לשמחה, לגאווה, להנאה, מקור של חום ואהבה. ועם זאת, כולנו מוצאים את עצמינו פעמים רבות עם רצון לברוח מהבית כדי לקבל קצת שקט. אז איך הופכים את המשפחה למקור של כוח? מעיינות חמים על שפת הכנרת הם תשובה נפלאה להפוך את זמן המשפחה לזמן מיוחד במינו.

 

תכנון חכם


אז הנה ההזדמנות שלכם, לאסוף את כל המשפחה ולצאת יחד מהשיגרה לנופש מהנה או ליום כיף זוגי בצפון שיטעין את כולכם באנרגיות מחודשות. דווקא היציאה מהשגרה היא זאת שנותנת לנו אפשרות להינות מבני המשפחה בצורה קצת אחרת, צריך רק לדעת להשתמש בזמן הזה בחוכמה. בשלב הראשון לפני שמתכננים את החופשה, חשוב לקחת בחשבון את כל הרצונות של בני המשפחה.

 

החופשה האולטימטיבית של כל בני המשפחה


התהליך יכול להיות מהנה ומגבש בפני עצמו. כדי לעשות זאת, אוספים את כל בני הבית ויושבים יחד, רצוי סביב שולחן עגול. זאת על מנת שכולם ירגישו שווים. כעת נותנים לכל אחד גוש פלסטלינה או דף וצבעים, ומבקשים מכל אחד לפסל או לצייר את החופשה שלו, או מה שחשוב לו שיהיה בחופשה. לאחר שכולם סיימו, כל אחד מעביר את הציור או הפסל ליושב מימינו. בשלב הבא, כל אחד לפי התור מסביר לשאר מה הוא רוצה שיהיה בחופשה, לפי מה שהוא מזהה ביצירה שקיבל. כך למעשה כל אחד מתאר את החופשה האולטימטיבית של בן משפחה אחר ולא של עצמו, אך הוא מסביר זאת בגוף ראשון.

 

מעיינות חמים – כשהרצונות משתלבים


תוך כדי הסבב חשוב לשמור על כמה כללים: מדברים לפי הסדר, לא קוטעים את דברי האחר, לא שוללים את דברי האחר, אפשר רק להוסיף על מה שאחרים אמרו. אפשר להיעזר גם בחפץ דיבור אטרקטיבי שיסייע בשמירת הכללים. כך מצליחים לשמור ולכבד את הרצונות של כולם, וכעת נותר רק לראות כיצד משלבים את כל הרצונות הללו יחד. מעיינות חמים בחמי טבריה ומלון נופים השוכן לצידו, מרכיבים יחד אתר בו ניתן להגשים את רצונות בני המשפחה כולה. כאן תוכלו לשלב מנוחה, הרפתקה, בילוי, הנאה, פינוק, בריאות, מעיינות חמים, ים ובריכה.

 

מעיינות חמי טבריה | מעיינות חמים

 

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.