מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

היכן מוצאים חבילות נופש בצפון?

היכן מוצאים חבילות נופש בצפון?

התקופה שלפני כל חג או חופשה מלימודים של הילדים מעלה מספר פעמים (ובכל שנה מחדש) את הצורך הבוער ביציאה לחופשה משפחתית, שלא רק תשיב לכם את כוחותיכם ואת המרץ שאזל במהלך השנה, אלא אף תגבש אתכם כמשפחה ותפרוק את המתחים המיותרים שהצטברו בין בני המשפחה השונים מאז חופשתכם האחרונה. "חבילות נופש בצפון", "חופשה בחו"ל", "חופשת צלילה", "יורודיסני", "מעיינות חמי טבריה" (ועוד מושגים ומקומות שונים ורבים כולם מתחום הנופש והטיולים) הופכים להיות חלק בלתי נפרד מתחומי העניין שלכם, השיחות שאתם מנהלים ביניכם ומשאילתות החיפוש שלכם בדפדפן הגלישה מהמחשב הנייח, הנייד או הפלאפון.

 

חבילות נופש בצפון - למי הן מתאימות?


חבילות נופש בצפון מתאימות לכל אחד: לאדם היחיד שחש עייף ואשר זקוק לחופשה שתשיב לו את כוחותיו, כחופשה רומנטית לזוג הטרי בתחילת דרכו, כחופשה משפחתית לזוגות עם ילד אחד או יותר או כחופשה לכל המשפחה המורחבת, אשר מזמן לא הצליחה להיפגש בהרכב מלא. הצפון מציע מקומות נופש רבים, כך שבחירה כמעט בכל אחת מהאפשרויות הרבות שהאזור מציע, תהווה פגיעה בול במטרה ויכולה לספק לכל אחד מהיוצאים לחופשה בו את הפעילויות המהנות אותו.

 

למה, בעצם, דווקא בצפון?


מה רע בחופשה במרכז או בדרום? ברור כי אין כל רע בחופשות באזורים אחרים, אולם לצפון הארץ ישנם יתרונות שאין לאזורים אחרים. הראשון בהם הוא הירוק - המון המון ירוק של צמחיה, חורשות, יערות ומה לא... השני הוא מזג האוויר - בעוד שהקיץ הישראלי מורגש במלוא עוזו בדרום (וגם במרכז), הצפון נשאר קריר והלחות בו פחותה בהרבה, מה שמאפשר לכם ליהנות מחופשה נעימה שם, גם כאשר מזג האוויר הוא בלתי נסבל בשאר האזורים. השלישי - הוא מגוון אפשרויות הבילוי והנופש שהוא מציע: מחוות רכיבה על סוסים, פעילויות יצירתיות לילדים, קיבוצים הפותחים את שעריהם לנופשים בפעילויות כחליבה וחריש ועד לקניונים גדולים, מודרניים ומרובי חנויות, שמאפשרים גם לשופוהוליקים הגדולים ביותר שלא להיגמל בבת אחת ושלל מבצעים בטבריה. חבילות נופש בצפון מאפשרות לכם להטעין את המצברים שלכם במרץ מחודש אשר אבד לכם, ולשוב לאחר החופשה בכוחות מחודשים לחייכם הרגילים, כוחות אשר יספיקו עד ליציאה הבאה שלכם לחופשה.

היכון מוצאים חבילות נופש בצפון?

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.