מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

איך מעיינות חמים הם הפתרון המושלם לבעיות הבריאות שלך?

איך מעיינות חמים הם הפתרון המושלם לבעיות הבריאות שלך?

ישראלים רבים מחפשים מרפא למחלות שונות שיש להם, או פשוט מקום טוב להירגע בו, משקיעים בכך לא מעט ונוסעים עד לחוץ לארץ, כדי להינות מסגולותיהם של מעיינות חמים, מבלי לדעת בכלל שבארצנו הקטנטונת יש לא מעט מרחצאות חמים תרמו מינרליים, שתיירים מכל העולם מגיעים לרחוץ בהם. חמי טבריה הוא אחד מבין מרחצאות המים החמים הקיימים בארץ, והוא משלב בתוכו אטרקציות נוספות, כדי להפוך את החופשה למושלמת עבורכם.

 

מעיינות חמים, מלחים ומינרלים – היתרונות של הבקע הסורי אפריקאי


לבקע הסורי אפריקאי התוחם את מדינתנו ממזרח, יש גם יתרונות, אחד מהם הוא במעיינות החמים המגיעים אלינו כתוצאה מהפעילות הגעשית לאורכו של הבקע. המים התת קרקעיים הנובעים ממעיינות אלה עשירים במלחים ומינרלים שונים, כגון: סידן, נתרן, כלוריד, חומצה גופרית, מגנזיום, אשלגן ועוד.

 

מעיינות חמים

מעיינות המרפא


רבות כבר דובר על איכויות וסגולות מי הגופרית החמים הנובעים מהאדמה, ובשל סגולות אלה מכונים המרחצאות בשם מעיינות מרפא. עוד מימי קדם, בתרבויות רומי, יוון וביזנטיון העתיקות, המעיינות החמים היוו דרך ריפוי אולטימטיבית, ולכן תמיד המו באדם. בשל תכונות אלה, מגיעים חולים רבים להתרפא במעיינות אלה, למצוא מזור לכאב, או להאט את קצב התקדמות המחלה. וגם מי שאינו חולה, נכנס למעיינות ומרגיש הקלה משמעותית ורוגע, הנובע בעיקר מירידת רמת המתחים בגוף. כך תורמים המעיינות לא רק לבריאות הגוף, כי אם לבריאות הנפש בנוסף.

 

סגולות רפואיות


מעיינות חמים נובעים, עשירים במינרלים, מסייעים לבעיות בריאותיות רבות, ביניהן: שיפור זרימת הדם, זירוז פעולת חילוף החומרים בגוף, טיפול בבעיות נשימה, מזור לבעיות עור שונות, עידוד חידוש התאים בגוף, הקלה על אלרגיות, טיפול בבעיות פרקים, ניקוי רעלים, איזון כמות המינרלים בגוף, הקלה בתופעת נדודי שינה, הקלה על כאבים, טיפול בבעיות שונות הקשורות בשלד, בעצמות ובשרירים, וכתוצאה מכך מקלים על התנועתיות של הגוף. באופן כללי, אדם המטפל בעצמו באמצעות מעיינות חמים, יכול להוריד משמעותית את התלות בתרופות, המייצרות פעמים רבת תופעות לוואי בלתי נעימות. מבחינת בריאות הנפש, מייצרת הטבילה במעיינות החמים רוגע ושלווה, היא מורידה את המתחים המצטברים באדם ומייצרת איזון אנרגטי.

 

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.