מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

יוצאים לחופשה? אטרקציות בצפון ממתינות לכם!

יוצאים לחופשה? אטרקציות בצפון ממתינות לכם!

אחד הפחדים הגדולים ביותר של משפחה היוצאת לחופשה משפחתית הכוללת ילדים בגילאים שונים הוא השעמום, מאחר ושעמום של ילדים, כידוע, הוא הסיוט הגדול ביותר של הורה. המשפט "משעמם לי", המוכר היטב לכל הורה החל מהיום השני בערך של חופשת הקיץ, לרוב, מהווה את אות הפתיחה למרוץ מסוחרר של ההורים למציאת פתרונות להפגת השעמום. כאשר אנחנו נמצאים במהלך חופשת הקיץ בבית, ניתן לשלוח את הילד לחבריו, לסבא וסבתא או למתנ"ס המקומי, אבל לאן תשלחו אותו כשאתם יוצאים לחופשה מחוץ לבית? כאן משתלבים בתמונה אתרי אטרקציות בצפון, במרכז או בדרום - תלוי היכן בחרתם לבלות את חופשתכם המשפחתית השנה.

 

האם אטרקציות בצפון מתאימות לילדים בני כל הגילאים?


משפחות בנות יותר מילד אחד, בעיקר כאשר קיים הפרש גילאים ניכר בין הילדים, מוצאות את עצמן נאלצות למצוא מספר פתרונות, שכל אחד, בד"כ, גורם לאחד הילדים להיות מאושר, אבל משעמם למדי את השאר. ניתן למצוא אטרקציות בצפון שמיועדות לבני כל המשפחה (כמו רכיבה על סוסים ומעיינות בצפון, למשל) או ליצור סבב אטרקציות ולהחליט כי בכל יום של החופשה, ילד אחר יקבל את האטרקציה שתעניין אותו. כל אחת מהדרכים מקובלת ולגיטימית, וכל משפחה יכולה לבחור את הדרך המתאימה לה, לפי גילאי הילדים ותחומי העניין שלהם.

 

ומה עליכם, ההורים?


נכון, חופשות משפחתיות סובבות סביב תעסוקה לילדים (מאחר וילד משועמם עלול להרוס לשאר את החופשה) אולם גם ההורים חייבים לדאוג לפעילות מהנה עבור עצמם, עם או בלי הילדים. אטרקציות בצפון מסוג זה, יכולות לכלול, למשל, את מעיינות חמי טבריה, בהם קיימת פעילות לבני כל המשפחה, ללא תלות בגילם וכתעסוקה למשך יום שלם. סוג נוסף של פעילות שעשויה להיות מהנה הוא טיול ברגל (או ברכב) באזור הצפון וגם ביקור בכפרים הדרוזיים, כמו דליית אל כרמל ועוספיה. בכפרים אלה ניתן לטייל ברחובות ברגל, להכיר את המאכלים האותנטיים (לדוגמה, פיתה דרוזית עם לאבנה, שתמצא חן בעיני כל הילדים), להכיר את אורחות חייהם וגם ליהנות מרכישה של מוצרי נוי (בעיקר מקש או ראטן) אותנטיים לבית. פעילות מסוג זה ניתן לקיים רק בצפון הארץ, מאחר ולא קיימים כפרים דרוזיים במרכז או בדרום.

אטרקציות בצפון ממתינות לכם | מעיינות חמי טבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.