מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

אטרקציות בצפון– הבחירה המושלמת

אטרקציות בצפון– הבחירה המושלמת

ארץ ישראל התברכה בטבע גדוש בכל טוב. השילוב המושלם בין מדבר שומם לשלג בחרמון יוצר ללא ספק את אחת המדינות המעניינות ביותר, וכשזה מגיע עם אטרקציות מגניבות, שעוזרות לחתום זיכרון מתוק, כל שנותר לנו הוא לקבוע תאריך ולצאת להרפתקה מושלמת. אנו ב –"מעיינות חמי טבריה", עוסקים בזאת שנים ומזמינים אתכם לטעימה קטנה להכיר מקרוב למה אטרקציות בצפון הן הבחירה הטובה ביותר לטיול שלכם.

 

למה דווקא צפון


ארץ ישראל רוויה באזורי טיולים רבים שפרוסים לכל ארבעת רוחות השמים – צפון, דרום, מזרח ומערב, בזאת אין על מה להתווכח כלל, הכל נכון וטוב, ובכל זאת, אם נביט מעט מעבר, נוכל לבטח להסכים כי צפון הארץ הוא ודאי אזור הטיולים המועדף ביותר בקרב המטיילים מהארץ ומחול ונעצור להסביר מדוע. אזור צפון הארץ, מתאפיין בנופים ירוקים רחבים ונקיים המזכירים את נופי אירופה, יחסית לארץ החמה שלנו, הצפון מאפשר כמין "בריחה מגבולות הארץ" הטובה לעבר יעדים נינוחים. גם כמובן שישנן המוני אטרקציות בצפון, כמו ימי גיבוש בצפון, שמתאימות לקהל הרחב של המטיילים, ויוצרות חופשה מיוחדת שלא ניתן לקבלה בשום חלק אחר מתחומי הארץ.

 

אטרקציות בצפון: להיות בבית ולהרגיש בחול


דווקא האווירה הנוחה והנעימה, מקנה למטיילים הרגשה של שונות, המרחבים הפתוחים בצבע ירוק שלא נגמר, ממטיר על המטיילים הרגשת הרמוניה ושלווה, שמספקת לו חופשה מושלמת. בצפון הארץ נמצאים מיטב מקומות הלינה, המקנים למטייל הרגשה של לינה בטבע המרגיע. למטיילים המגיעים בצוותא ניתנות אין ספור אפשרויות של גיבוש והנאה, האטרקציות השונות מציבות בפני המטיילים אתגרים נעימים, שמציפים אותם בהרגשת התרגשות, שמחה, הנאה וקירוב לבבות. האטרקציות מציעות החל מאתגרים אקסטרימים ועד לאתגרים מרגיעים במיוחד, כמובן שעל המטיילים לבחור את האטרקציה שתתאים להם ביותר, וכמובן שמומלץ לצלם ולתעד את המאורע, כדי שישמר לדורות.

 

הצפון מבטיח וגם מקיים


מאד פשוט להאמין מבעוד מועד שחוויית הטיול לצפון הארץ תהיה מושלמת, האוויר המיוחד ששורה בצפון, אינו מאפשר לאף אחד לברוח מההרגשה הטובה, והמטיילים שניסו פעם אחת בוודאי ישובו לבקר בשנית. ולסיכום, כדאי מאד להכין את עצמכם מראש, לפני הטיול הקרוב, תכננו, אילו אטרקציות בצפון אתם תעשו יחד עם יקיריכם.

 

אטרקציות בצפון | מעיינות חמי טבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.