מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

אטרקציות ביום גיבוש לעובדים בצפון

אטרקציות ביום גיבוש לעובדים בצפון

גיבוש עובדים במקום העבודה שלהם, הינו דבר חשוב שכל מנהל חברה חייב לעובדיו לפחות פעם בשנה, כך שהעובדים יגובשו ויגיעו להישגים גבוהים יותר בעבודתם. חלק מימי הגיבוש כוללים יום גיבוש בצפון. ניתן למצוא אטרקציות שונות, כמו טיול ואירוח בכפרים הדרוזים, ספורט אקסטרים במעיינות ונחלים בצפון, טיולי ג'יפים, שילוב של סדנאות, ספא ועוד. העובדים, תמיד יעריכו את יוזמתם הברוכה של המנהלים ויעריכו אותם יותר.

ניתן ליהנות ממספר אתגרים יחד ולשלב אטרקציות בצפון שמלוות בהדרכתם של אנשי מקצוע. ניתן למצוא הדרכה שמעודדת לשיתוף פעולה בין העובדים, אשר תקנה להם יעילות בזמן עבודתם יחד.

 

אטרקציות נוספות שמתאימות גם לימי גיבוש עובדים


האתר של חמי טבריה, מציע מגוון פעילויות כגון חבילות נופש בצפון, ויום גיבוש לעובדים בצפון. מלבד השהייה במעיינות החמים, אפשר לצאת לשיט מרהיב בכינרת הנמצא במנגש השיט החדש שהוקם באזור. שיט זה, מתאים במיוחד לקבוצות. האטרקציות כוללות המון פעילויות. בצפון, ידוע כי ניתן למצוא את האטרקציות המרהיבות והמשתלמות ביותר, כגון טיולי ג'יפים, רכיבה על סוסים, ספורט אקסטרים עם תחרויות ועוד.


מי שאוהב את המעיינות שמציע הצפון המדהים בארץ, יכול לשהות גם באתרים נוספים כמו מפלים ונחלים בצפון, שקבוצת העובדים תאהב במיוחד. המשימה של גיבוש העובדים, כאשר קיימות כל כך הרבה אטרקציות, היא אינה פשוטה, ולכן כדאי שוועד העובדים שמארגן את יום הגיבוש יתכנן את האטרקציות ויתאים אותן, לגיל העובדים ולזמן השהייה שלהם באזור הצפון. אם מדובר ביום אחד, של גיבוש, יש לצמצם את האטרקציות, אך אם מדובר ביותר מיום, כמו שהייה של יומיים בצפון, ניתן יהיה ליהנות ממגוון רב יותר של אטרקציות בהתאמה לעובדים.

 

בריאות והנאה ביום גיבוש לעובדים- מעיינות חמת גדר


כאשר מדובר בגילאים שונים של עובדים, יש לערוך עבורם יום גיבוש לעובדים בצפון, אשר יתאים לכל הגילאים. שתהיינה אטרקציות רבות כמו מתקנים רבים. אחד מימי הגיבוש המומלצים ביותר הוא במעיינות חמי טבריה, אשר ניתן למצוא שם את כל הפינוקים והאטרקציות גם יחד. מדובר על מעיינות בריאות שיתאימו לעובדים, בריכת שחייה אולימפית, ספא, טיפולי פנים, עיסויים ובילוי בבית הקפה ובמסעדה הנמצאים לרשות המבקרים באתר.

אתר המעיינות של חמי טבריה, פתוח בכל יום, משעות הבוקר המוקדמות, עד לשעות הערב המאוחרות. ישנן חברות המסיירות ראשית בטבריה ולאחר שלוש שעות של אטרקציה בכינרת, הם מסיימים את יום הגיבוש בחמי טבריה.

 אטרקציות ביום גיבוש לעובדים בצפון

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.