מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

אטרקציות בטבריה - לא רק שחיה בכנרת!

אטרקציות בטבריה - לא רק שחיה בכנרת!

אטרקציות בטבריהאם תשאלו כל אדם שגר מחוץ לעיר טבריה, מה יש בטבריה, האסוציאציה הראשונה שלו תהיה הכנרת. אחריה, אולי, קברי צדיקים, תלוי עד כמה קרוב האדם ליהדות ולמסורת. אבל, חוץ מהכנרת, קבר רבי שמעון, קבר רבי מאיר בעל הנס וקבר הרמב"ם (כבודם במקומם מונח), ישנן עוד אטרקציות בטבריה כמו ימי גיבוש בצפון, ולמעשה, הן רבות הרבה יותר ממה שידעתם. אטרקציות בטבריה אינן חייבות לעסוק בעבר או בדת, הן יכולות להיות מאד עכשוויות, עדכניות ומהנות, כמו מעיינות חמי בטבריה, למשל. כך שאם אתם מתכננים פעילות בצפון, לבד, בזוג או כמשפחה, כדאי מאד להתעדכן בכל מה שמתרחש בעיר במהלך שהותכם בה.

 

כיצד מתאימים אטרקציות בטבריה לגילאים של בני המשפחה השונים?


כאשר נוסעים בהרכב משפחתי, חשוב מאד לזכור כל לפעוטות יש פתיל קצר וסבלנות מועטה, ולכן, אם אתם מתכננים פעילות המתאימה לכם, ההורים, או לילדים הגדולים יותר (כמו סרט או ביקור במוזיאון מיוחד), אל תשכחו לתכנן תעסוקה גם לקטנטנים, אחרת, אתם עלולים להצטער על כך. בחלק מהמלונות בעיר קיימים שירותי בייבי-סיטינג השייכים למלון עצמו, באחרים-לא. זהו גורם שיש לקחת ברשימת הקריטריונים לפני בחירת מלון, אם אתם מגיעים לשהות בת יותר מיום אחד. כמובן, שבמסגרת תכנון החופשה, מומלץ גם לשלב פעילות המעסיקה במיוחד את הפעוטות, בנוסף למילוי הזמן כאשר המבוגרים עסוקים בפעילות המיועדת להם.

 

כיצד נוסעים עם ילדים? טיפ מוצלח


אם אתם יוצאים לטיול בהרכב משפחתי הכולל ילדים קטנים, בטבריה (כמו בכל מקום אחר בארץ) אל תסמכו רק על אטרקציות בטבריה בתור מקור התעסוקה העיקרי לקטנטנים. במקרים כאלה, מומלץ להצטייד בדפי נייר, צבעים, טושים, בצק לילדים או טאבלט המכיל את המשחקים שלהם, כל מה שהם רגילים לעשות בבית ומעסיק אותם. גם אם ישנן פעילויות הכוללות אותם, יש לזכור כי זמן הריכוז שלהם קצר, וכי פעילויות המעסיקות אותם בבית, יכולות לסייע להם שלא לצאת מאיזון ולהוות עבורם "עוגן" מוכר ומרגיע. זה אולי נשמע מורכב, אולם, יש לזכור כי משנה לשנה תרבינה הפעילויות בהם הם יכולים להשתתף, ולכן, הצורך להעסיק אותם יקטן בהתמדה.

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.