מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

אטרקציות בטבריה- לא רק לטבריינים

אטרקציות בטבריה- לא רק לטבריינים

 

אחת הבעיות הנפוצות במיוחד אצל תיירים, גם אם הם במקור מאותה מדינה, היא שכאשר הם נופשים בעיר זרה להם, הם אינם מכירים את האטרקציות המקומיות, את כל מה שיש לעשות, את כל מה שמעניין. אטרקציות בטבריה אינן יוצאות דופן מכך, ולכן, אם אינכם טבריינים במקור, ישנו סיכוי גדול שתפספסו אטרקציות מהנות כמו מעיינות חמי טבריה, את הגן הלאומי בכפר נחום, יקב ברניקי, מוזיאון דונה גרציה ועוד פינות חמד שנחבאות בעיר המנומנמת (אבל רק לכאורה) הזו.

 

איך מגלים אטרקציות בטבריה?


אם אתם מתארחים בבית מלון מקומי, אין קל מלגשת לדלפק הקבלה ולשאול על אטרקציות בטבריה כמו מעיינות בצפון. סביר להניח שלא רק תקבלו מענה והכוונה, אלא אף תזכו בהנחות השונות שבתי המלון משיגים עבור האורחים השוהים בהם ומשריינים עבורם. דרך נוספת העומדת לרשותכם היא להיעזר באתרי המלצות ברשת (כמו tripadvisor ודומים), אבל שם, לא תוכלו להיות בטוחים מי נמצא מאחורי ההמלצה (או הביקורת) ומהו האינטרס המניע אותו. דרך שלישית ומקובלת לא פחות מהשתיים האחרות, היא פשוט לשאול תושבים מקומיים. הם אמורים להכיר את העיר, והסיכוי שתיפלו דווקא על בעל אינטרס - הוא קטן מאד.

 

אתם בעיר זרה - מה אתם עושים בכל הזמן הפנוי שעומד לרשותכם?


בעת חופשה אין לכם התחייבות ללו"ז או מחויבות לסמן V על מטלות, אתם יכולים לעשות כל מה שבא לכם, ללכת לאן שמתחשק לכם, להיות היכן שמעניין לכם. עבור רובנו זה נשמע חלום, אבל עבור חלק מהאנשים זהו סיוט של ממש, כי זה מכניס אותם לסחרור אמיתי. אם אתם שייכים לסוג האנשים השני, תוכלו, טרם היציאה לחופשה, להכין שיעורי בית. כלומר, אם אתם יוצאים לחופשה משפחתית בטבריה, הכינו לעצמכם רשימת אטרקציות בטבריה, וסדרו לעצמכם לו"ז לביקור בהן. הקפידו לוודא כי האטרקציות אכן תפעלנה בתאריכי החופשה שלכם (ישנן אטרקציות עונתיות, למשל, שעלולות שלא לפעול בזמן החופשה שלכם) ואת ימי ושעות הפתיחה שלהן (אטרקציות מסוימות, לדוגמה, אינן פועלות בשבת, בעוד אחרות - פועלות רק בשבתות). כך, תצאו לחופשה שלכם מוכנים.

 

 

אטרקציות בטבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.