מעיינות חמי טבריה – הרבה יותר ממרחצאות...
חייגו עכשיו
04-6123600
דף הבית >

אטרקציות בטבריה - גן עדן באמצע החיים

אטרקציות בטבריה - גן עדן באמצע החיים

זה התחיל מנופש רגיל בצפון, שהפך במפתיע ליום של אטרקציות בטבריה והסתיים בהרגשת גן עדן של ממש. שכבנו לנו בתוך מרחצאות המים התרמו מינרליים החמים של חמי טבריה, ותוך שאנחנו מביטים בשמיים זרועי הכוכבים, הרגשנו איך המחשבות מתמוססות יחד עם האנדרופינים שמשתחררים בגוף וכל הלחץ ששמנו ושלא שמנו לב שקיים בנו משתחרר, ותחושה של אושר מתפשטת בכל הגוף. אחרי עיסוי שהוציא את המתח שבכל זאת נשאר, וארוחה מצוינת במסעדה שבמקום, עלינו על המכונית וחזרנו הביתה עם הידיעה שתמיד יש לנו מקום להירגע ממרוץ החיים. אבל נחזור רגע להתחלה.

 

לא חשבנו שכך זה יקרה


אחרי שדחינו שוב ושוב את החופשה השנתית בגלל אלף תירוצים כמו "דווקא עכשיו אנחנו עסוקים", "בחגים ממילא לא עובדים", "עכשיו באוגוסט כולם שם בחוץ ואי אפשר לנשום", או "עכשיו בספטמבר הילדים בלימודים וניתן להם להתרגל" ועוד ועוד. ואחרי עוד ריב שכמעט והוביל אותנו לרבנות, החלטנו, אני ורעייתי שתחיה, לצאת לסופ"ש ארוך הרחק מהמולת החיים במרכז הארץ. נסענו צפונה לצימר לא רחוק מטבריה. עוד לא ידענו מה מחכה לנו, חשבנו שסתם ננוח קצת.

 

נרגעים ולא משתעממים הכיצד ?


אחרי שלושת רבעי יום, שבו השעמום החל להכות בנו וכמעט חזרנו לריב כמו בבית, , פתאום הבנו: הילדים אצל הסבים, אז למה שלא נתפוס אומץ ונחזור להיות זוג צעיר בתקופה הרומנטית – טרום -ממסדית שלו ופשוט נהנה ביחד מיום של אטרקציות בטבריה? וכך היה. והיה דווקא טוב, אך זה לא העיקר.

 

כמו להתחיל מהתחלה


העיקר היה שבסוף היום, כשהיינו שוב עייפים, וכבר התחלנו לדבר על הרוגע שכל כך חסר בחיינו הישראליים, מצאנו את המקום שבעצם חיפשנו. ממש גן עדן באמצע החיים. ותוך כדי שאנחנו מתמסרים לתחושת העונג של המים במעיינות חמים והמרחצאות ובראש עוד רצות התמונות מיום שלם של אטרקציות בטבריה, הרגשנו איך אחרי הכל החיים שלנו לא כל כך רעים. לפעמים צריך להסתכל עליהם מהצד הרגוע ולגלות אותם, ואותנו, מחדש. בשביל זה יש כאלה מקומות.

 אטרקציות בטבריה | מעיינות חמי טבריה

מעיינות חמי טבריה, אתר הנופש והפנאי המושלם עבורכם, שוכן על שפת הכנרת. מעיינות חמי טבריה פתוחים עבורכם מדי יום, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. במתחם המרהיב עומדים לרשותכם בריכות, מעיינות חמים וספא מפנק ובו תמצאו מסעדות מומלצות בטבריה, מבצעים בטבריה וחבילות נופש בצפון.


המקום מומלץ ליום גיבוש זוגי בצפון, יום כיף ופינוק בצפון, ליום גיבוש לעובדים בצפון, לימי גיבוש בצפון, לבילוי בספא בצפון או לספא זוגי מומלץ בצפון. מעיינות חמי טבריה הינם המקום המושלם לתיירים ולישראלים המחפשים אטרקציות בכנרת, אטרקציות בטבריה או אטרקציות בצפון. וכן להשלמת בילוי של סוף שבוע בטבריה או נופש בטבריה. בנוסף גם תושבי האזור מוזמנים ליהנות ממעיינות חמים בצפון במקום המרהיב שלנו. תיהנו.